Noc Laboratoriów 2017 w Instytucie Łączności we Wrocławiu Drukuj Email
Wpisany przez Ewa Kapuściarek - czwartek, 15 września 2016 13:03 | Zmieniony: poniedziałek, 23 października 2017 12:42   

14 października 2017 roku we Wrocławiu odbędzie się trzecia edycja Nocy Laboratoriów, NOC_LABORATORIOW_CMYKorganizowanej przez Nokię Wrocław. W tym roku Instytut Łączności ponownie został partnerem wydarzenia i będzie reprezentowany przez Zakład Kompatybilności Elektromagnetycznej we Wrocławiu i jego laboratoria (Laboratorium Badań EMC i Laboratorium Aparatury Pomiarowej EMC).

Zapraszamy uczestników Nocy Laboratoriów 14 października 2016 r. od godziny 17:00 do godziny 23:00, do siedziby Zakładu Kompatybilności Elektromagnetycznej Instytutu Łączności - Państwowego Instytutu Badawczego, przy ul. Swojczyckiej 38 we Wrocławiu.

Każdy 45-minutowy blok (wejścia o pełnych godzinach) będzie obejmował:

  • wycieczkę po halach i komorach pomiarowych,
  • pokaz oddziaływania wybranych zjawisk elektromagnetycznych na urządzenia, a dla szczęśliwców możliwość wzięcia czynnego udziału w pokazowym badaniu,
  • wystawę prezentującą jak zmieniała się aparatura laboratoryjna do badań kompatybilności elektromagnetycznej,
  • prezentację tworzonego w Zakładzie oprogramowania do planowania sieci radiowych, telewizyjnych i radiokomunikacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie www.noclaboratoriow.pl (w zakładkach „Partnerzy” i „Program”). Tam również 7 października o godz. 12.00 zostaną uruchomione zapisy uczestników (liczba miejsc ograniczona, grupy maksymalnie 25-osobowe).

Noc Laboratoriów. Nie prześpij jej!

Zmieniony: poniedziałek, 23 października 2017 12:42